Nasze Pokoje

Zasady gry:

Liczba graczy: 2-6 osób
Czas gry: 90 minut 
Kategoria: przygodowy
Stopień trudności: średni

PrimaDonna

W Podziemiach Paryskiej Opery mieszka tajemnicza postać kompozytora i nauczyciela śpiewu, którego prawdziwą twarz skrywa teatralna maska. Kiedy po spektaklu teatr pustoszeje udziela tajnych lekcji wybrance serca znakomitej primadonnie. Jednak nie jest on jej jedynym wielbicielem. Miłością życia primadonny jest trębacz grający w orkiestrze, którego zna od dziecka i który odwzajemnia płomienne uczucie śpiewaczki. Oszalały z zazdrości zeszpecony po dawnym pożarze opery kompozytor uprowadza primadonnę. Trębacz wraz z kolegami z orkiestry rusza w pościg za porywaczem. Kompozytor zaciera ślady ucieczki jednak uprowadzona stara się pozostawiać znaki tak by pościg miał szansę ją odnaleźć. Mają na to tylko 90 minut bowiem za półtorej godziny zaczyna się najważniejszy spektakl dla Paryskiej opery, primadonny i całego świata muzycznego Paryża. Sprzymierzeńcem ścigających jest inspicjentka, która najlepiej zna teatr, jego tajemnice i zakamarki, znała również przed laty kompozytora i zna jego sposób myślenia. Ścigający muszą jednak znaleźć sposób by dyskretnie porozumieć się z inspicjentką.

Odnalezienie i odbicie primadonny to nie jedyny problem ścigających. Muszą pamiętać, że w każdej chwili może dopaść ich zemsta upiora. Po wykonaniu zadania muszą zgubić za sobą ślad wtapiając się w tłum widzów.

czarodziejski flet escape room

Zasady gry:

Liczba graczy: 2-5 osób
Czas gry: 60 minut 
Kategoria: przygodowy
Stopień trudności: średni

Czarodziejski Flet - pokój w budowie

Z niewyjaśnionych przyczyn wraz z przyjaciółmi trafiliście do Państwa Królowej Nocy, która prosi Was o uwolnienie z rąk straszliwego Sarastra jej córki Paminy. W wykonaniu zadania pomóc ma Papageno, dziwaczna postać człowiek i ptaka z dzwoneczkami a przed złymi czarami ma was chronić czarodziejski flet.  Docieracie do Świątyni Słońca – Ozyrysa. Tu znajduje się Pamina, której strzeże przebiegły i pożądający Paminę Monostatos. Szybko orientujecie się, że Sarastro nie jest złym czarodziejem ale arcykapłanem świątyni Słońca będącej przybytkiem wiedzy i poznania a Królowa Nocy próbowała wykorzystać Was by zdobyć tajemniczy znak “siedmiokrotnego kręgu słońca. Czasu coraz mniej gdyż Królowa rzuca się za wami w pościg a prócz uwolnienia Paminy musicie ochronić znak. To bardzo trudne zadanie bo macie tylko 60 minut a aby uwolnić Paminę będziecie musieli poddać się ciężkim próbom zjednując sobie wodę, światło, powietrze a przede wszystkim pokonując strach.

czarodziejska donna escape room

Zasady gry:

Liczba graczy: 2-5 osób
Czas gry: 150 minut 
Kategoria: przygodowy
Stopień trudności: zaawansowany

Czarodziejska Donna czyli walka dobra ze złem - pokój w budowie

Kiedy już uwolniliście primadonnę i wydawało się Wam, ze przechytrzyliście upiora ten z zemsty wrzuca Was w sam środek akcji opery Czarodziejski Flet i znów musicie podjąć wysiłek by pokonać zło. To zadanie dla wytrwałych bo całkowity czas na oba zadania to 150 minut. Nie ma ani chwili na odpoczynek, najpierw ścigaliście upiora teraz ściga Was Królowa Nocy. Na końcu czeka nagroda specjalna, tylko dla tych, który podejmą wyzwanie. To jedyna okazja dla miłośników gry by spędzić 150 minut w niesamowitym, tajemniczym, trochę strasznym ale i bajkowym świecie.

O Nas

Do zabawy zapraszają pasjonaci gry i zawodowi muzycy, trębacz i Primadonna – solistka światowych scen operowych, naoczny świadek przedstawionych historii.

Nasze Pokoje

Prima Donna
Czarodziejski Flet
Czarodziejska Donna

 

Kontakt z nami

kontakt@operatorzagadek.pl

721 874 022​

Os. Piastowskie 78 lokal 30 na piętrze obok fryzjera

numer konta: 70 1140 2004 0000 3702 7827 1584

Close Menu